x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

ST-ST Coupler, Seramik Ferrule, Metal, Simplex, Singlemode, sarı koruma kapaklı

Fiyat:
3.69 TL + KDV
KDV Dahil:
4.35 TL
Ürün kodu:
DN-96001-1
Adet:
Stokta: 2 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
ST-ST Coupler, Seramik Ferrule, Metal, Simplex, Singlemode, sarı koruma kapaklı

  • ST / ST
  • Simplex
  • Singlemode
  • Zirkonia seramik ferrule
  • Metal
  • Sarı koruma kapaklı

 


Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Assmann DN-96001-1
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2017
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.