x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Endüstriyel Yönetilemeyen Ethernet Switch (Industrial Unmanaged Ethernet Switch)<br> 4-Port 10/100Base-TX <br> 2-Port 100Base-FX Single-mode SC 15 km<br> IP30, 40~75 Derece

Fiyat:
511,53 TL + KDV
KDV Dahil:
603,61 TL
Ürün kodu:
PL-ISW-621TS15
Adet:
Stokta: 31 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
Endüstriyel Yönetilemeyen Ethernet Switch (Industrial Unmanaged Ethernet Switch)
4-Port 10/100Base-TX
2-Port 100Base-FX Single-mode SC 15 km
IP30, 40~75 Derece

Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Planet PL-ISW-621TS15
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2017
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.