x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.
Network »  Aktif Network Ürünleri »  Add On Ürünler »  Modül »  

Modül

0 TL
Fiyat Aralığı
15458 TL
Ürün kodu: PL-MGB-GT
SFP-Port 1000Base-T Module SFP-Port 1000Base-T Module
169,44 TL
Ürün kodu: PL-MFB-F20
SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km
125,23 TL
Ürün kodu: PL-MFB-FX
SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km
121,56 TL
Ürün kodu: PL-MGB-LX
SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km
121,56 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2017
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.