x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.
Network »  Aktif Network Ürünleri »  Switch »  Modül ve Aksesuarları »  

Modül ve Aksesuarları

0 TL
Fiyat Aralığı
12345 TL
Ürün kodu: AT-XEM-12S
12-Port SFP Expansion Module
12 x 100/1000X SFP ports
12-Port SFP Expansion Module 12 x 100/1000X SFP ports
12.340,36 TL
Ürün kodu: AT-OSPLX10
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
2.563,84 TL
Ürün kodu: AT-SPLX10
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
2.563,84 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2017
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.