x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.
Network »  Aktif Network Ürünleri »  Switch »  Modül ve Aksesuarları »  

Modül ve Aksesuarları

0 TL
Fiyat Aralığı
34894 TL
Ürün kodu: RU-M7800C-16SFP8XS-EA
EA cards Series,16 ports of 1GE SFP(LC), 8 ports of 10GE SPF+(LC) EA cards Series,16 ports of 1GE SFP(LC), 8 ports of 10GE SPF+(LC)
34.889,26 TL
Ürün kodu: RU-M7800C-48GT4XS-EA
EA cards series, 48 10/100/1000Base-T ports(RJ45), 4 10GE SFP+(LC) ports EA cards series, 48 10/100/1000Base-T ports(RJ45), 4 10GE SFP+(LC) ports
32.566,98 TL
Ürün kodu: AT-XEM-12S
12-Port SFP Expansion Module
12 x 100/1000X SFP ports
12-Port SFP Expansion Module 12 x 100/1000X SFP ports
19.626,24 TL
Ürün kodu: AT-SPLX10
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
1000BaseLX (LC), 10km 1310nm, 0 derece ile 70 derece
3.497,19 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2018
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.