x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.
EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERİMİZ
EN SON EKLENEN ÜRÜNLERİMİZ
Ürün kodu: A-BL254-DG-G20D
IKI SIRA DISI KON. 2x10 PIN IKI SIRA DISI KON. 2x10 PIN
3.76 TL
Ürün kodu: QM003.686411
KRISTAL, 3,686411 MHz HC-18/U KRISTAL, 3,686411 MHz HC-18/U
2.65 TL
Ürün kodu: RU-MINI-GBIC-SX
1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC). 1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC).
338,53 TL
Ürün kodu: PC844
OPTO-COUP.4xPC814 5KV 35V 50mA OPTO-COUP.4xPC814 5KV 35V 50mA
15,52 TL
Ürün kodu: AWLP 10/3.2-T
PCB Transition connector, 2 rows, pitch: 2.54 mm PCB Transition connector, 2 rows, pitch: 2.54 mm
3 TL
Ürün kodu: VI-VN511
N Jack Flange Mount N Jack Flange Mount
24,63 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2018
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.