x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Gizlilik ve güvenlik politikası

elektriksistemleri.net, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası'nda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. elektriksistemleri.net hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.
 
elektriksistemleri.net, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve satış işlemi sırasında yada sonrasından kulllanıcı ile iletişim kurmak için kullanacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sisteme yada herhangi bir dosyaya kayıt edilmeyip sadece sanalpos için oluşturulan güvenli sayfalarda arasında işlem görmektedir. 
 
elektriksistemleri.net, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. elektriksistemleri.net 'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.elektriksistemleri.net sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, elektriksistemleri.net'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
elektriksistemleri.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
 
elektriksistemleri.net, kullanıcılara ve kullanıcıların www.elektriksistemleri.net sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2023
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.