x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

İptal ve iade koşulları

Vazgeçme: 

 
Almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden satış faturası tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
 
Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler eğer var ise standart aksesuarı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir. İade ürünlerinizi, ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim bölümümüze gönderiniz. 
 
Teknik ekip gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.
 
İade nedeniyle ödenecek taşıma ve montaj masrafları tüketici tarafından karşılanacaktır.
 
Sipariş İptali: 
 
Siparişler mağazamızda işlem görmeye başladığı andan itibaren 4 aşamadan geçer.
- "Onay Bekliyor"
- "Ödeme Bekliyor"
- "Onaylandı"
- "Kargoya Verildi". 
 
Kredi kartınız onaylanmadan siparişinizi iptal ettirebilirsiniz. Kredi kartı banka tarafından onaylanmış siparişler iptal edilemez. Bu durumda telefon ya da mail yoluyla ulaşıp gerekli İptal İşlemi için başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.
 
Ödeme İptali: 
 
İade Koşullarının tüm şartlarına uyarak iade işleminizi gerçekleştiriniz. İşlem sonunda ürün için ödenen ücretler müşteriye hiç bir kesinti yapılmadan aynı ödeme kanalı ile iade edilir.
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2024
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.