x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Ruijie

Ürün kodu: RG-MINI-GBIC-SX
1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC) 1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC)
0 TL
Ürün kodu: RG-MINI-GBIC-LX
1000BASE-LX, SFP Transceiver, SM (1310nm, 10km, LC) 1000BASE-LX, SFP Transceiver, SM (1310nm, 10km, LC)
0 TL
Ürün kodu: RG-XG-SFP-SR-MM850
10GBASE-SR, SFP+ Transceiver, MM (850nm, 300m, LC) 10GBASE-SR, SFP+ Transceiver, MM (850nm, 300m, LC)
0 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.