x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Gigabit İletişim için Small Form Pluggable (SFP) Modül, Single-Mode Fiber (SMF) ile kullanılır, 9/125 Mikron (10 km), ışık dalga boyu TX-1310/RX-1550nm, konnektör Duplex LC tip

Fiyat:
1.355,83 TL + KDV
KDV Dahil:
1.599,88 TL
Ürün kodu:
LS38-C3S-TC-N-B3
Ürün Stokta Bulunmamaktadır. En kısa sürede temin edilecektir.
Stokta: 0 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
Gigabit İletişim için Small Form Pluggable (SFP) Modül, Single-Mode Fiber (SMF) ile kullanılır, 9/125 Mikron (10 km), ışık dalga boyu TX-1310/RX-1550nm, konnektör Duplex LC tip

  • TX-1310/RX-1550nm Single Mode, Single Fiber, 10 km, Bidirectional SFP Transceiver, Simplex LC connector. Ethernet IEEE802.3z ve Fiber Channel 100-SM-LC-L uyumlu.
  • LS38-C3S-TC-N-B3 ve LS48-C3S-TC-N-B5 ürünlerinden birer adet kullanılmak kaydıyla tek damar single mode haberleşmeyi sağlar.

Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
OEM LS38-C3S-TC-N-B3
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.