x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km (-40~75℃)

Fiyat:
251,07 TL + KDV
KDV Dahil:
296,26 TL
Ürün kodu:
PL-MGB-TLX
Ürün Stokta Bulunmamaktadır. En kısa sürede temin edilecektir.
Stokta: 0 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km (-40~75℃)

  • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
  • Duplex LC konnektör
  • Tek güç kaynağı 3.3V
  • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
  • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
  • Çalışma ısısı -40 - 75 derece ile sınırlıdır.
  • Single-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 10 km ile sınırlı

 

PHY Tipi IEEE 802.3z 1000Base-LX
Fiber Tipi Single Mode
Konnektör LC
Dalgaboyu 1310nm
Maksimum Mesafe 10km
Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 75 Degree C

 


Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Planet PL-MGB-TLX
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.