x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km (-40~75℃)

Fiyat:
301,29 TL + KDV
KDV Dahil:
355,52 TL
Ürün kodu:
PL-MFB-TF20
Ürün Stokta Bulunmamaktadır. En kısa sürede temin edilecektir.
Stokta: 0 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km (-40~75℃)

  • 100Base-FX Single Mode SFP Transceiver
  • Duplex LC Arayüz Konnektörü
  • 9/125µm fiber optik kablo kullanıldığında sinyal iletim mesafesi maksimum 20 km ile sınırlıdır.
  • Çalışma Isısı: -40 - 75 Derece

 

https://www.planet.com.tw/en/product/mfb-series-transceiver

 

 

 


Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Planet PL-MFB-TF20
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.