x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Digitus Fast Ethernet Media Converter, Singlemode, Çift Yönlü, Tx1310nm / Rx1550nm, RJ45 / SC, maksimum 20km<br> Digitus Fast Ethernet Media Converter, Singlemode, Bidirectional Tx1310nm / Rx1550nm, RJ45 / SC, up to 20km

Fiyat:
332,12 TL + KDV
KDV Dahil:
391,90 TL
Ürün kodu:
DN-82022
Ürün Stokta Bulunmamaktadır. En kısa sürede temin edilecektir.
Stokta: 0 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
Digitus Fast Ethernet Media Converter, Singlemode, Çift Yönlü, Tx1310nm / Rx1550nm, RJ45 / SC, maksimum 20km
Digitus Fast Ethernet Media Converter, Singlemode, Bidirectional Tx1310nm / Rx1550nm, RJ45 / SC, up to 20km

  • 10/100Base-TX <-> 100Base-FX
  • Konektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Simplex
  • Mesafe: maksimum 20km
  • Dalgaboyu: Tx 1310nm / Rx 1550nm
  • Singlemode Single Fiber
  • Otomatik kablo tanıma, auto MDI / MDI-X function özelliği
  • Full ve half-duplex otomatik tanıma
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında bilgi edinme imkanı
  • Link Fault Pass Through (LFP) özelliği
  • 9/125µm fiber optik kablolar için uygun
  • Sinyal iletim gücü: minimum -15 dBm, maximum -8 dBm
  • Alıcı hassasiyeti gücü: minimum -36 dBm
  • Desteklediği standartlar: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
  • 128kB data buffer
  • Çalışma ısısı: 0 - 55°C
  • Boyutlar: (E x B x Y): 95mm x 70mm x 26mm
  • Ağırlık: 200g
  • Voltaj girişi: 5V DC
  • Maksimum çektiği akım: 800mA
  • Güç tüketimi: 2.5W
  • Karşı uçta kullanılabilecek uygun çevirici (converter) DN-82023 model
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.

Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Assmann DN-82022
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.