x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Modül - 300m<br> 1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Module - 300m

Fiyat:
392,53 TL + KDV
KDV Dahil:
463,19 TL
Ürün kodu:
PL-MTB-SR
Adet:
Stokta: 45 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Modül - 300m
1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Module - 300m

MTB-SR
PHY Tipi IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standardı
Fiber Tipi Multi-mode
Konnektör LC
Dalgaboyu 850nm
Maksimum Mesafe 300m
Çalışma Isısı 0~60 derece C

 


Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Planet PL-MTB-SR
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2020
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.