x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Digitus HDMI Fiber Optik Sinyal Uzatma Cihazı, Alıcı (Receiver) ve Transmitter (Verici) Birimler dahil, 20 km<br> Digitus HDMI Fiber Optik Extender, 20 km

Fiyat:
2.788,21 TL + KDV
KDV Dahil:
3.290,09 TL
Ürün kodu:
DS-55126
Ürün Stokta Bulunmamaktadır. En kısa sürede temin edilecektir.
Stokta: 0 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
Digitus HDMI Fiber Optik Sinyal Uzatma Cihazı, Alıcı (Receiver) ve Transmitter (Verici) Birimler dahil, 20 km
Digitus HDMI Fiber Optik Extender, 20 km

  • SMF ve MMF fiber optik kabloları destekler
  • Sinyal iletim mesafesi: maksimum 20 km SMF kablo ile (1080p), maksimum 500 metre MMF kablo ile
  • Duvara monte edilebilir
  • Uzak mesafe sinyal iletimi için ideal
  • HDMI Çıkış Çözünürlükleri: 1080p@50/60 Hz, 1080i@50/60Hz, 720p@50/60Hz, 576p@50Hz, 576i@50Hz, 480p@60Hz, 480i@60Hz
  • DDC sinyal voltajı: 5Vp-p(TTL)
  • TMDS bantgenişliği: 10.2Gbps
  • Dalgaboyu: Verici (Transmitter): 1310 nm / 1550 nm, Alıcı (Receiver): 1550 nm / 1310 nm
  • Sinyal iletim mesafesi: 1 ~ 20 km
  • HDMI versiyonu: 1.3
  • HDCP versiyonu: 1.2
  • LED Fonksiyon Göstergesi
  • Maksimum Transfer Hızı: 4,95 Gbps
  • Uzaktan IR Sinyali Yönlendirme: 20 - 60 KHz
  • Çalışma sıcaklığı: 0 - 60 °C
  • Güç tüketimi: Verici Modülü: < 4 W / Alıcı Modülü: < 3,5W
  • Tak ve çalıştır - sürücü gerektirmez
  • Alüminyum gövde
  • Boyutlar (E x B x Y): 138 x 81.5 x 24 mm (2 adet)
  • Renk: Siyah
  • Ağırlık: Verici (Transmitter): 178 g / Alıcı (Receiver): 177 g
 
Ambalaj İçeriği
  • 1 x Verici (Transmitter) Birim
  • 1 x Alıcı (Receiver) Birim
  • 2 x DC 5V/2A Güç Adaptörü
  • 2 x IR Sinyal Uzatma Kablosu
  • 1 x Kullanım Kılavuzu

Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Assmann DS-55126
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2022
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.