x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.

Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch (Industrial Unmanaged PoE Switch)<br> 4-Port 10/100Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 60 watt)<br> 1-Port 100Base-FX SFP yuva <br> IP30, -40~75 Der

Fiyat:
1.005,26 TL + KDV
KDV Dahil:
1.186,21 TL
Ürün kodu:
PL-ISW-514PTF
Adet:
Stokta: 15 adet bulunmaktadır. Online stok durumunu sorgulamak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri Kampanyalar Yorumlar Resimler
Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch (Industrial Unmanaged PoE Switch)
4-Port 10/100Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 60 watt)
1-Port 100Base-FX SFP yuva
IP30, -40~75 Derece C

Anahtar Özellikler

Fiziksel Port'lar
4-Port 10/100Base-TX RJ-45 IEEE 802.3af PoE enjektör özellikli
1-Port 100Base-FX arayüz (takılan SFP modeline göre değişir)

IEEE 802.3af PoE
• IEEE 802.3af Power over Ethernet standardında bir PSE cihazıdır.
• 4 adet IEEE 802.3af standardıyla uyumlu Powered Device (PD) ürünlerine elektrik beslemesi yapılır
• Her bir port maksimum 15.4 Watt elektrik beslemesi yapabilir.
• Elektrikle beslenen uç cihazlar - powered device (PD) - otomatik olarak tespit edilir.
• Devre koruması sayesinde port'lar arasında elektrik sinyalleri birbirini sabote etmez.
• Elektrik beslemesi 100 metre mesafe ile sınırlıdır.

Layer 2 Özellikler
• Auto-Negotiation özelliği ve 10/100Mbps half / full duplex mod'da çalışabilme. Her portu Auto MDI/MDI-X özelliğine sahiptir. Cihaz, portlara takılan kablonun çapraz ya da düz (cross veya straight) olduğunu otomatik olarak tespit eder ve kendisini mevcut duruma göre ayarlar.
• Yüksek performanslı Store ve Forward mimarisi, runt / CRC filtrelemesi sayesinde hatalı paketlerle uğraşmaz ve bu şekilde ağ bant genişliğini optimize eder
• Back pressure (Half-Duplex) ve IEEE 802.3x PAUSE frame flow control (Full-Duplex) özellikleri sayesinde paket kayıpları önlenir
• Otomatik adres öğrenme özelliğine sahiptir.

Şase ve Montaj Özellikleri
• IP-30 Alüminyum metal şase
• DIN Rayı ve Duvara monte edilebilir.
• 24 ya da 48V DC güç girişlerine sahiptir.
• Elektrik beslemesinde 6000 VDC EFT koruması vardır
• Ethernet port’larda 6000 VDC ESD koruması vardır
• -40 - 75 Derece ısı ortamlarında çalışabilme

 

src=http://www.bimel.com.tr/dosya/7880

 

src=http://www.bimel.com.tr/dosya/7881


 

Hardware Specification
10/100Base-TX Ports 4
100Base-FX Port 1
Fiber Port Type ISW-514PT:Multi-Mode
ISW-514PT15:Single Mode
ISW-514PTF:Vary on SFP
Connector Type ISW-514PT:SC
ISW-514PT15:SC
ISW-514PTF:LC
Maximum Distance ISW-514PT:2km
ISW-514PT15:15km
ISW-514PTF:Vary on SFP
Optical Frequency ISW-514PT:1300nm
ISW-514PT15:1310nm
ISW-514PTF:Vary on SFP
Launch Power (dBm) ISW-514PT:Max.: -14  Min.: -20
ISW-514PT15:Max.: 0  Min.: -20
ISW-514PTF:Vary on SFP
Receive Sensitivity (dBm) ISW-514PT:-32
ISW-514PT15:-32
ISW-514PTF:Vary on SFP
IEEE 802.3af PoE ports 4
Dimension (D x W x H) 135 x 87.8 x 56 mm
Weight 842g
Power LED Power1, Power2 and Fault
Port 1~4: PoE in-use, LNK/ACT
Port 5: LNK/ACT
Power Requirement 24 or 48 V DC, Redundant power with polarity reverse protection function
Installation DIN Rail kit and Wall Mount ear
Alarm Provides one relay output for power fail
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet / PSE
PoE Power Supply Type End-Span
PoE Power Output Per Port 48V DC, 350mA . Max. 15.4 Watts
Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
Switch Specification
Switch Processing Scheme Store-and-Forward
Address Table 2K entries
Flow Control Back Pressure for Half Duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for Full Duplex
Switch fabric 1Gbps
Throughput (packet per second) 0.74Mpps
Network cables 10/100Base-TX:
Cat. 3, 4, 5, 5e and 6 UTP cable (100meters max.)
EIA/TIA-568 100-ohm STP (100meters, max.)
Standards Conformance
Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u Fast Ethernet
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
IEEE 802.3af Power over Ethernet
Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Stability Testing IEC60068-2-32 (Free Fall)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-6 (Vibration)
Environment
Temperature Operating: -40~75 Degree C
Storage: -40~85 Degree C
Humidity Operating: 5~90%, Storage: 5~90% (Non-condensing)

 

 


Saat 19:00 dan sonra ve pazar günleri yapılan siparişlerde ürünler ertesi gün teslim edilmektedir.


Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.

Sizi aramamızı istiyorsanız lütfen alanları doldurunuz.

Ad Soyad:
Telefon:
Email:
öneri kutusu
Planet PL-ISW-514PTF
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2018
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.