x
+90 368 260 08 00
Telefon Destek Hattı
Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00
Pazar günleri telefon desteği bulunmamaktadır.
Network »  Pasif Network Ürünleri »  Fiber Optik Ürünleri »  Fiber Optik Konnektörler »  

Fiber Optik Konnektörler

0 TL
Fiyat Aralığı
27 TL
Ürün kodu: AMP-6457567-8
Fiber Optic Adapter Duplex LC FL SR Beige Brz Fiber Optic Adapter Duplex LC FL SR Beige Brz
22,56 TL
Ürün kodu: ALWL-SCD
SC Tip Konnektör, Multimode, Duplex SC Tip Konnektör, Multimode, Duplex
17,26 TL
Ürün kodu: AMP-5502580-2
ST Konnektör, Simplex, Singlemod, 50/12um ST Konnektör, Simplex, Singlemod, 50/12um
15,39 TL
Ürün kodu: ALWL-9-LC-S
LC Tip Konnektör, Singlemode, Simplex LC Tip Konnektör, Singlemode, Simplex
12,97 TL
Ürün kodu: SA-AN-170002
ST MM 62.5  Composite Unicam ST MM 62.5 Composite Unicam
7.39 TL
Ürün kodu: ALWL-SC-S-FI
SC Tip Konnektör, Multimode, Simplex SC Tip Konnektör, Multimode, Simplex
6.75 TL
Ürün kodu: ALWL-ST
ST Tip Konnektör, Multimode, Simplex ST Tip Konnektör, Multimode, Simplex
5.68 TL
Ürün kodu: BR-BHCDCMM001
SC Optik Konnektör Duplex Multi Mode Bej renk SC Optik Konnektör Duplex Multi Mode Bej renk
4.76 TL
Elektrik Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2013 - 2017
Hostajans İnternet ve Hosting Hizmetleri e-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.